YAKUPOGLAN.COM > HAYAT > Gündemdeki Konular > Siyaset Haberleri (Yetkili: oğuz) > AKP VATANA İHANETTE SINIR TANIMIYOR
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sayfa: 1   Aşağı git
  Yanıtla  |  Arkadaşıma Gönder  |  Yazdır  
Gönderen Konu: AKP VATANA İHANETTE SINIR TANIMIYOR  (Okunma Sayısı 119660 defa)
30 Mart 2013, 02:20:30
balix
Ali Bal
Aktif Üye

Aldığı Alkış: 84 

« :»
Bu mesajı alıntı ile cevapla

Önce krumlar satıldı,
kalanlara işi bilmeyen o kurumu çökertecek hainlik ve cahillikteki insanlar yönetici olarak atandı,
zamlar çaktırılmadan sağanak halinde yapılırken, yol su elektrik olarak bir zamanlar dönen vergiler çar çur edildi,
yol-su-elektrik ve iletişim gibi can damarlarımız satılarak milletin güvenliği geleceği tehdit altına alındı,
bir yandan din tüccarlığı yapılırken diğer yandan münafıkcasına millet kandırıldı, din düşmanı ezeli kafir, Avrupa ve ABD güdümüne girilerek,
bir yanda güya karşıymışız izlenimi verip lafla reddedilen İsraille trilyonluk ihaleler ve dinleme gibi stratejik askeri konular emanet edildi...
İslam ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerle bağlar kurulmuş gibi yapılarak temelden sarsıldı.
Ve en önemlisi telafisi mümkün olmayan, Vatanın adaleti, eğitimi, güvenliği tehdit altına alındı..
ve daha niceleri..

[FONT][HIGHLIGHT][B]
03 Nisan 2013, 12:00:05
Yasemin
Yasemin Temel
Emekli Mod.
Aktif Üye
**

Aldığı Alkış: 137 

« Yanıtla #1 :»

Oysa Avrupada ve Arap ulkelerinde Erdoganin basarisi konusuluyor.... Turkiyenin Ekonomik gucu, elestiri yapin ama bide arkaniza donup bakin. Kotunun iyisi bu olsa gerek....

Şimdi birlik zamanı... | yakupoglan.com
05 Nisan 2013, 11:25:47
feramuz çam
Emekli Mod.
Aktif Üye

Aldığı Alkış: 161 

sevgi ve kardeşliğe

« Yanıtla #2 :»

bak bu söze katılıyorum kötünün iyisi,
ekonomik başarıdan söz edenlere sadece şu sorunun cevabını ver derim:ev kirasının 400 tl den aşağı olmadığı memlekette asgari ücret 740 tl ise nasıl bir ekonomi
ve bu maaşla çalışan milyonlarca insn var
birde adı adalet olan iktidara sormalı devlete memur alırken endüşük 1700 tl lerden neden işçiye 740 tle değer biçer hani adalet demezlermi
işçi 5.sınıf mı!?

[IMG]http:imgca[trIKE]h4.image[trIKE]hack.u[trIKE]img72458y1pkp632cf[trIKE]kryqwacqwikofn2.gif[img]
10 Nisan 2013, 18:27:06
sinantemel
Aktif Üye
*

Aldığı Alkış: 27 

« Yanıtla #3 :»

Bakiyorum ki 2013 e geldigimizde hala devletcilik deniliyor. En kizil kominist devletlerde bile artik devletcilik zihniyeti yok oluyor ama MHP sagolsun bu zihniyeti onlardan devraldi.
Kiralar 400 tl ye de var 150-250 tl yede var. Ya varoslarda yasarsin veya luks semtlerde yasarsin. O insanin kendi tasarrufu.
Ama Turkiyemizin cogunlugu benim gibi dusundugunden dolayi halk zaten buna her secimde son sozunu soyluyor.

Yürü bre yalan dunya, Sana konan göcer bir gün
Insan bir ekin misali, seni eken biçer bir gün

Deme Sakin bir ben var bu dunyada,
Muhalif bir ruzger eser, Savurur seni harmana
11 Nisan 2013, 07:59:07
feramuz çam
Emekli Mod.
Aktif Üye

sevgi ve kardeşliğe

« Yanıtla #4 :»

sinan kardeş sen istanbula gel 150   250 ye kiralık insanın oyurabileceği bir ev bul ben kendi evimi bırakıp oraya gideceğim söz

[IMG]http:imgca[trIKE]h4.image[trIKE]hack.u[trIKE]img72458y1pkp632cf[trIKE]kryqwacqwikofn2.gif[img]
11 Nisan 2013, 10:03:27
sinantemel
Aktif Üye
*

« Yanıtla #5 :»

Feramuz kardes,

Her ayin 5-6 gununu Istanbulda yasayan bir insan olarak bunlari soyluyorum. Sonucta Istanbulda yasamak kendi tercihin, kaldiki devlet hic bir zaman bu tip olaylara mudahale edemez etmemelide. Sonucta Istanbulda yasam standartlari geneline baktigimiz vakit diger illere gore yuksek. Bu gercegide unutmamak lazim.
Gecenlerde Sn Basbakanimiz Hollandaya geldiginde tanisma firsati oldu CEO toplantisi vesilesiyle. Orda yabanci yatirimcilarin biz Turkiyeye ve turklere ne kadar saygi duyduklarini bir kez daha anladim. Bu oyle havadan gelen bir sey deyil. Simdi burda Hukumetin icraatlarini anlatmaya gerek yok cunku hepimizin gozu ve akli var sukur. Ancak devlet memuru olup devletten maas alip mesai saati icinde ve disinda devletii karalamak suretiyle yalan yanlis yazilar yazip devleti ihanet ve diger gayri ahlaki seylerle itham edenlerin vatan severligini anlamista deyilim dogrusu.

11 Nisan 2013, 18:33:52
feramuz çam
Emekli Mod.
Aktif Üye

sevgi ve kardeşliğe

« Yanıtla #6 :»

anadoluda iş imkanı varmıki millet buraya yığıldı,istanbulda işçi olarak çalışan memnun olan kaç kişi bulabilirsin şu doğru niye oy alıyor kötünün iyisi birde ağzı güzel laf yapıyor
hakkının hakkı hakkıya icraaatları var belli alanlarda inkar edilemez ama alt tabaka mağdur kardeş bir çoğu ya valilikten ya belediyeden yardım alıyor
ve altearnetifi gözükmediği için

13 Nisan 2013, 14:33:04
yoldaş
Aktif Üye
**

Aldığı Alkış: 24 

« Yanıtla #7 :»

cünkü yabancı ülkeler ne derse akp onu yapıyor yani peşkes cekiyor cumhuriyetin kazanımlarını turklüğü tarihten silmek icin ne varsa ne yapması gerekirse onu yapmaya calışıyor  anlamıyorum yurtdışında yaşayanlara neden turkiyeye gelipde burda yaşamıyorlar bi ata sözü vardır bekara karı boşamak kolay dışarıdan yorum yapmak cok güzel ama neden akp desdekcileri anlamakta insan zorlanıyor yaptıkları akpnin birtane icratıyok sattıkları coooookkkkk dış borc 600 milyar dolar kurum tesis kalmamış satılmış hala bütce acık veriyor dışa bağımlılık kat kat artmış calışanlar hakkında kanunlar la kölelik düzeni getirmek icin bircok kanun cıkmış yaptığı tek şey var yahudi ve israil cıkarlarına hizmet etmek icin ne kadar kanun varsa cıkarıyor yabancı vakıflara verilen haklar azınlık okulları acılıyor ama islam hizmet etmek icin birtane eylem yok bölücülülükte sınır yok tc silmiye ve turk ulusunu sindirme calışması son sürat devam ediyor yinede akp diyenler hayret 10 yıl gecmiş birtane halk icin gelişme yok birileri der şimdi israil özür diledi diye pekibakalım isaili nadoda gözlecive faliyetlerin aldıran akp değilmi rasbusseni nato sekreteri yapan imza atam akp değimi rasbussen unutanlara hatırlatayım begamber rimize sav hakaret etme cüretini gösteren şerefsiz değilmi bu nasıl müslümanlık
15 Nisan 2013, 09:25:02
feramuz çam
Emekli Mod.
Aktif Üye

sevgi ve kardeşliğe

« Yanıtla #8 :»

yoldaşın bazı fikirlerine katılıyorum, madem türkiye gelişen güzel bir yer ki bizde isteriz istemeyene haindir buyrun birikimlerinizi bize aktarın memleketimize yarasın
istanbulda yaşamak çalışan hiç kimsenin tercihi değil zorunluluğudur
siz 6 gün türkiyeye geliyorsunuz sizin gördüğünüz gittiğiniz yerleri sadece tv lerde görüyoruz biz film ve dizilerde avrupada aldığınız maaşla marmariste 20 gün tatil yapabiliyorsunuz ama burdaki bir işçi onuda ancak tv de magazinlerde görüyor
ben adalet istiyorum adalt partisinden memura verdiği maaşı işçiye çok görmesin.

15 Nisan 2013, 12:27:07
sinantemel
Aktif Üye
*

« Yanıtla #9 :»

Yoldasin yazdiklarindan Dev-Solcu veya DHPC'i oldugu asikar. Zaten bu fikir ve dusuncenin ne kadar sapik ve kimin hizmetinde oldugu herkes tarafindan biliniyor. Dis gucleri siz bizlerden daha iyi bilirsiniz. Cunku sizin ana sponsorunuz ve finansmaniniz bu gucler tarafindan saglaniyor. Sonradan gidersiniz Allah deyup muslumanliktan soz edersiniz. Acaba hangi faaliyetiniz Islam ile bagdasiyor onun hakkinda beyin yorunuz.
Bunun disinda yazdiklarinin bir tanesini ispat edemessin. Neymis Turkiyenin dis borcu 600 milyar dolarmis. Nerde ispati?? OECD'den mi aldin bilgiyi yoksa Dunya bankasindanmi? Yoksa kendi orgutunuzdenmi?
Devletin fabrikasi olmaz devlet yatirimi tesvik eder vergi alir. Ama sizin zihniyet hala kominist zihniyet oldugundan sizi anliyorum. Ama inanin Rusya ve Cin bile deyisti ama siz degismediniz. Artik halk kanmiyor yalan yanlis sozlere ve her secimde husrana ugruyorsunuz ama ata sozu vardir: yenilen gurecsi gurese doymazmis. Sizinkide o misal.
Feramuz kardese hitaben sunlari demek isterim: Ben Turkiyeye tatil icin gelmiyorum. Her ay Turkiye cumhuriyetine yuklu sekilde vergi oduyorum, istihdam kazandiriyorum, bunun harici Turkiyemize doviz kazandiyorum. Oyle haricii gazel okumuyorum. Istanbulda yasamak her bireyin kendi tercihi, sonucta sizi orda tutan zaruru bir sey yok. Pekala Sivastada yasamini surdurebilirsiniz. Sivasta okulda var is de var. Sivasa son geldigimde bir kac orta olcekli girisimilerle gorusme firsatim oldu ve dedikleri tek sey su: calistiracak eleman bulamuyoruz asgari ucretle!!Demem suku Istanbulda hayat tabiiki diger illere gore daha pahali bunu inkar edemeyiz. Ama kazanimlarida goturusude bir okadar cok
 Son olarak sonu soylemek isterim: Yoldas kardes sen ne yapiyorsun devletin milletin icin devletini milletini karalamaktan, orgut uyeligi yapmaktan baska? Hangi bulusu yaptin, ne kadar vergi odedin, devletini milletini nerde temsil ettin? Oyle bekara kari bosamak kolay hani icraat?

15 Nisan 2013, 14:14:39
yoldaş
Aktif Üye
**

« Yanıtla #10 :»

benim örgüt üyeliğimi isbatla...... isbatlayamazsan şerefsizsin sen ve seningibi masonlar varya hangi ülkenin vatandaşısın önce onu acıkla sonra turkiye cumhuriyeti vatandaşı ol sonra kunuş ozaman hayat ve turkiye güzelse gel sen sivasta yaşa neden gelmiyosun cüncü sen kapitalis uşakları ancak seningibi dönekler öyle göstermeye calışıyor  hollandadasın hala masonsunda ondan ve müslümanlıktan bahsediyosun ben beş vakit ezan sesi olan şehirde yaşıyom yasen hiç yaşadığın şehirde ezan sesi duydunmu  şunuda sormak isderim acaba ezan sesi de duymak istiyormusun........... oda önemli...................
15 Nisan 2013, 15:03:01
feramuz çam
Emekli Mod.
Aktif Üye

sevgi ve kardeşliğe

« Yanıtla #11 :»

arkadaşlar sohbet hakaretvari konuşmalara döndüki hiç tasvip etmem bana göre değil benden bu kadar,
ama şunu söyleyimki sinan kardeş senin fikrin şu sanırım seviyen neyse öyle yaşamaya veya devletin sana verdiği seviyeyle yaşamaya devam etmelisin diyorsun
sivasta iş evet işçi sade sivasta değil istanbuldada bulunamıyor asgari ücretle
780 tl maaş en kötü ev kirası 300 faturalar 100 de yol parası 90 de 490 eder insanlar arayış içinde değerli kardeşim benim şahsen maddi sorunum yok ama mesai arkadaşlarım var çevremde insanlar var
ben yorum yaparken kişisel olrak konuşmamaya dikkat ederim sizin memlekete katkınız vardır teşekkür ederim göğsümüzüde kabartıyorsunuz  aldığınız ödüllerle
iktidarın ilk bakanı ali coşkun du bir toplantıda bize 3 sen verin ekonomiyi düzeltelim 5 sene sonra ceb,n,ze para girmeye başlayacak dedi, işci kesiminin cebine para girdimi!?
fazla uzatmanıyayım ben çünki tartışmanın sonu yok anlamıda bana göre kalmadı son yazılanlara bakınca
memlekette öyle şeyler oluyorki benim cahil kafam almıyor  bebek katiliyle pazarlık yapmam diyenin masanın başından kalkıp geldiğini öğreniyoruz sonradan bakalım yarinler neleri gösterecek,
yalnız zenginle memnun çünki ben kalkınayımda nasıl olduğu umrumda değil diyorlar  allah devletiminde milletiminde selametini versin

15 Nisan 2013, 15:28:12
sinantemel
Aktif Üye
*

« Yanıtla #12 :»

Yoldasin bana ozelden yolladigi ozel mesaj:

Konu Yok)
« Gönderilen: sinantemel : Bugün 15:09:34 »     

--------------------------------------------------------------------------------

sen nasıl bi insansın sen neye dayanarak örgüt üyelikle sucluyosun birleşik haclı ordusu avrupa ve hollandadan oluşmaktaydı sen önce insan ol sonra insanları aşağıla o kafanla sen kimsin turk ve sivaslıyı aşağılıyosun sen kimsin verği veriyomuş turkiyede yaşayan herkes vergisini veriyor merak ette en az senin kadar vergi veriyom sen kimsin sivası aşağılıyosun  sen sivasa ve sivaslıya kurban ol sen kimsin yok ödül kazandın kazandıysan kendine islamı satarak oralara gitmedinizmi sen kimsin ve ne hakla benim kişiler görüşlerime  aşağılıyosun sen kimsin senin kim olduğunu cok iyi biliyom gıcınız sıkışınca turk gıcınız sıkışınca hollandalı olan döneklersiniz bunu unutma 
Yöneticiye Rapor Et

yoldaş
Aktif Üye

(Konu Yok)
« Gönderilen: sinantemel : Bugün 14:01:56 »     

--------------------------------------------------------------------------------

ben örgüt üyesi falan olmam yalnız seningibi satılmı domuz eti yiyerek hollandada masonlaşmış biride değilim ozama sen git sivasa da yaş beyni uyuşmuş atğölüklü  önce tc vatandaşı ol sonra tc ye yorum yak kıcınış sıkışınca turk nsiyettli olma önce dürüst ol 

15 Nisan 2013, 15:41:52
sinantemel
Aktif Üye
*

« Yanıtla #13 :»

Cok degersiz Yoldas benim oyle gizli sakli mesaj yollamam ne dusunersen direk soylerin yuzune:
benim Domuz yedigimi soylememissin: benim domuz yedigimi ispat edemessen sen kendin en adi Domuzsun
benim Mason oldugumu soylemissin: benim Mason oldugumu ispat edemessen en adi Mahluksun
Benden fazla vergi verdigini soylemissin. Eger benden fazla vergi verdigini ispatlarsan butun sozlerimi geri alacam ve senden ozur dileyecem!! ama ispatliyacaksin!!
Asil sen kimsin ne yaptin bu devlet icin once onu soyle!!Turkiyeyi nerde temsil ettin? ama sende haklisin soncuta DHPC sempatizanisin veya uyesisin sanirim.
Ben sahsim ile gurur duymam ben devletim milletim ile gurur duyar muslumanligim ile Allaha c.c. kullum ederim. Yani Maoist, Leninist, Marxist, kominist deyilim.

15 Nisan 2013, 17:05:38
yoldaş
Aktif Üye
**

« Yanıtla #14 :»

belli belli uyuşmuş satılmış gerizekalı
15 Nisan 2013, 17:49:28
sinantemel
Aktif Üye
*

« Yanıtla #15 :»

Senin gibi igrenc mahlukat ile daha fazla degerli zamanimi heba etme niyetinde deyilim. Zaten Seytanin serri ve Cinin laneti uzerinde oldugu asikar.

15 Nisan 2013, 18:30:40
feramuz çam
Emekli Mod.
Aktif Üye

sevgi ve kardeşliğe

« Yanıtla #16 :»

lütfen sağduyulu olalım bize yakışmayan davranışlar içindeyiz eleştiriye evet ama hakarete hayır lütfen.

15 Nisan 2013, 20:33:50
yoldaş
Aktif Üye
**

« Yanıtla #17 :»

acıyorum haline bi pisikolaga görün yoksa seddek al halin iyi görünmüyor beyinsiz
15 Nisan 2013, 20:40:22
sinantemel
Aktif Üye
*

« Yanıtla #18 :»

Sen bence bir aynaya bak. Admin burasi hayvanat bahcesi deyil lutfen hayvanlari site icine almayin. Coluk cocuk var. Zararlidir bu cins hayvanlar.

15 Nisan 2013, 22:33:18
yoldaş
Aktif Üye
**

« Yanıtla #19 :»

bitane domuz var oda sensin yabani domuz
16 Nisan 2013, 08:41:34
sinantemel
Aktif Üye
*

« Yanıtla #20 :»

Soylenecek bir cok sey var aslinda ama, senin gibi ahlaksiz, dinsiz, imansiz, aile terbiyesinden yoksun, hayatta bir paltaya sap olamis, meymenetsiz, sereften ve haysiyetten yoksun, bir mahluk ile fazla tartismam. Bu son sozum ama seni elbet bir bun Istanbulda bulurum veya bulurlar.....

16 Nisan 2013, 17:33:45
yoldaş
Aktif Üye
**

« Yanıtla #21 :»

şerefsiz dansözgibi kıvıran mason bozuntusu sen ve seningibi domuzlar ancak boş işler ve boş tehdidler yapar önce turkiye vatandaşı ve müslüman ol sonra heryerde karşılaşma hazırım senle ist gelince beni ara nere dersen geleyim tel nom 0538.334 34 58 bekliyom aramazsan şerefsizsin boş kılevye kahramanı gerizekalı
20 Nisan 2013, 07:30:02
yahya çetin
Aktif Üye
**

Aldığı Alkış: 39 

« Yanıtla #22 :»

ALLAH sizlere akıl fikir versin başka bişey diyemiyorum...

ya sev ya terket....
04 Mayıs 2013, 14:15:42
turan-tanrıverdi
Turan TANRIVERDİ
Aktif Üye
*

Aldığı Alkış: 7 

« Yanıtla #23 :»

sinan temel ve yoldaş kardeşlerim sanal atar yapma modasını burada yapıp zaten tükenmek üzere olan site sakınlerini rahatsız edip soguttunuz için özür borçlusunuz.. Biraz daha birbirimize saygılı ve tahammüllü olmamız gerekmez mi.

ali abi sendende bir kerecik de olsa şu da güzel oldu demeni bekliyorumliyorum bilesin:)  yanlış anlama gerçekten merak ediyorum bu hükümetin begendigin bi hamlesi var mı
05 Mayıs 2013, 00:01:56
balix
Ali Bal
Aktif Üye

Aldığı Alkış: 84 

« Yanıtla #24 :»

Evet beğendiğim hamlelerini sayayım tabi saymakla bitmez de;
-Çok güzel kendi seçmenine makarna, kömür yiyecek dağıtır, tabi bizden aldığı vergilerle, Allah adına bizim için hayır? yapar,
-Kendine yağdanlık olanları deccal-ı İslam gereği yalancı cennetine (makam, mevki, ihale ... zengini yaparak) koyar,
-Çok güzel namaz kılar, ibadet eder, Allah der, ama milleti de her konuda ikna etmesini iyi becerir,
-Çok güzel konuşur, vergileri haklıdan alır, ama incitmeden dolaylı alır.
-yolları yaptırır ama Devlete değil ihaleye verdiği firmalara yap-işlet devretle olur..
-Millet alacağı malı alır ama devlette olmadığı için, PTT, Ulaşım, haberleşme, Elektrik, Yakıt, mazot benzin v.s. ateş pahasına alır...
-Millete iyi kazık atar ama hissettirmez, gerçi satılan devletin kurumları, yolları, köprüleri, geleceği, fabrikaları, adaleti, eğitimi, bizim köye neki bunlardan, adam müslüman namazda kılıyor Allah da diyor ya biz verelim hesabı boynuna mı desek diyeceksiniz..
her ne ise bunlar iyi yaptıkları,

[FONT][HIGHLIGHT][B]
Sayfa: 1   Yukarı git
  Yanıtla  |  Arkadaşıma Gönder  |  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

+ Hızlı Cevap
Hızlı cevap'ı kullanarak hemen mesaj gönderebilirsin. Gülümseme ve kod kullanabilirsiniz.
KalınİtalikAltını ÇizÜstü Çizgili|Işıldayan YazıGölgeli YazıKayan Yazı|Formatlı YazıSola DayalıOrtalanmışSağa Dayalı|Yatay Çizgi|Yazı Tipi BüyüklüğüYazı Tipi
Resim EkleSite Adresi EkleE-Posta Adresi EkleFTP Adresi Ekle|Tablo EkleTabloya Satır EkleTabloya Sütun Ekle|Üst YazıAlt YazıDaktilo tarzı yazı|Kod EkleAlıntı Ekle|Liste Ekle
Gülümseme Göz kırpan Kahkaha Sırıtan Kızgın Üzgün Şaşırmış Karizmatik Ney Masum Dil çıkaran Utandım Sustum Kararsız Öpücük Ağlayan
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006, Simple Machines
TinyPortal v0.9.8 © Bloc
XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

YAKUPOGLAN.COM İletişim e-mail & msn: admin@yakupoglan.com
yakupoğlan, yakuboğlan, yakuboglan, yakupoğlan köyü, yakupoğlan beldesi, yakupoglan, sivas yakupoğlan beldesi, yakupoglan köyü, sivas yakupoğlan, sivas yıldız dağı, yıldızdağı, karapınar, yakupoğlanlı, yakupoğlanlılar, yakupoğlanlıların buluşma yeri, yakupoğlan sitesi, yağboğlan, yabolan, yakupoğlan forum, öztürk, aktaş, karataş, yakupoğlanı tanıyalım, yakupoğlanca konuşmalar, yakupoğlanca isimler, yakupoğlanca kelimeler